XI Bieg Papieski na początku kwietnia

DSC_0013

17 lutego br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łasku odbyło się spotkanie w sprawie organizacji XI Wojewódzkiego Biegu Pamięci Jana Pawła II.

W trakcie spotkania zorganizowanego i poprowadzonego przez  Starostę Łaskiego Teresę Wesołowską ustalono m.in. datę biegu oraz wszelkie kwestie organizacyjne związane z bezpieczeństwem i kosztami przedsięwzięcia. XI Bieg Pamięci Jana Pawła II odbędzie się 10 kwietnia br., a już w przyszłym tygodniu Starostwo Powiatowe w Łasku ogłosi konkurs na oficjalne logo wydarzenia.

Zwycięzca konkursu na logo otrzyma nagrodę rzeczową w postaci profesjonalnej aplikacji do tworzenia obrazów cyfrowych i edycji zdjęć. Laureatów wyłoni jury w skład którego wejdą przedstawiciele jednostek zaangażowanych w organizację biegu.

Ogłoszenie o konkursie wraz z regulaminem zostanie opublikowane w poniedziałek 22 lutego br. na stronie internetowej Powiatu Łaskiego www.lask.com.pl.

W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci poszczególnych samorządów gminnych oraz przedstawiciele policji, straży pożarnej, służb medycznych, ZHP, 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku i pracownicy Starostwa Powiatowego w Łasku.

 

2 przemyślenia na temat “XI Bieg Papieski na początku kwietnia”

  1. ~Stefan pisze:

    Gmina pewnie organizuje też marsz kardynalski, spacer biskupi i stójęe proboszczowską. Bo odlot Rydzyka robi sam patron

    1. Oj Stefan, nie bądź taki marudny. Bieganie to piękna forma dbania o własne ciało i jego zdrowie. Bardzo dobrze, że powstaję tego typu biegi. Na dalszy plan schodzą poglądy polityczne czy religijne, a najważniejsze jest właśnie wspomniane zdrowie. Mamy przecież tylko jedną, więc pobiegać warto. Tym bardziej jeśli moja o Biegu Papieskim. Bardzo mi się podoba ta inicjatywa. Pozdrawiam, Kamil.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>