Dni Otwarte ZSR w Sędziejowicach

12698195_1712868355660038_631415572211864869_o

9 lutego br. w Zespole Szkół Rolniczych w Sędziejowicach odbyły się Dni Otwarte Szkoły adresowane do uczniów szkół gimnazjalnych.

 Oprócz tradycyjnej prezentacji i kierunków kształcenia, na wszystkich gości czekały smaczne pączki i faworki. Przygotowano również m.in. pokazy sztuk walki.

Wszystkie stoiska przyciągały mnóstwo zainteresowanych, trudno jednoznacznie ocenić które stoisko cieszyło się największym zainteresowaniem, ponieważ wszystkie były przygotowane doskonale, zarówno pod względem wizualnym, jak i merytorycznym.

Szkołę odwiedziła również Starosta Łaski Teresa Wesołowska.

- W dzisiejszych czasach nie wystarczy mieć dobra infrastrukturę i ciekawe profile kształcenia. Potrzebna jest również otwarta promocja szkół, która pozwala gimnazjalistom dobrze rozeznać się w ofercie. Najlepszym przykładem takich działań jest właśnie ten dzień otwarty – podkreśliła Starosta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>